Світ

Хакери вкрали дані пасажирів авіакомпанії British Airways

7 вересня, 2018 07:27
Світ/Хакери вкрали дані пасажирів авіакомпанії British Airways
Зберегти
Вигляд
Хакери вкрали дані користувачів з веб-сайту та мобільного додатку найбільшої авіакомпанії Британії British Airways.

Хакери вкрали дані користувачів з веб-сайту та мобільного додатку найбільшої авіакомпанії Британії British Airways.

Про це повідомляє ВВС.

Унаслідок кібератаки хакери отримали доступ до персональної інформації та фінансових операцій пасажирів. Загалом йдеться про близько 380 тисяч транзакцій, які здійснили клієнти авіакомпанії. Однак у British Airways наголосили, що хакери не отримали доступ до паспортних даних пасажирів або ж напрямку їхньої подорожі.

Кібератака сталася у проміжку між 21 серпня та 5 вересня.

«Порушення виправлені і веб-сайт працює в нормальному режимі. Ми сповістили поліцію та владу. Ми просимо вибачення за незручності, які спричинив цей злочин. Ми піклуємося про дані наших клієнтів», — заявили у British Airways.

Авіаперевізник сповістив усіх клієнтів, чия інформація потрапила до рук хакерів. Крім того, авіакомпанія закликає усіх, хто вважає, що його дані також були вкрадені, зв’язатися з фахівцями.

Раніше в аеропорту Лондона стався збій у роботі електронних табло: інформацію про рейси писали вручну на дошках.

У 2017 році лондонський аеропорт Хітроу розпочав термінове розслідування після того, як перехожий на вулиці знайшов флешку з даними про безпеку аеропорту.

Улітку 2017-го комп’ютерний вірус-вимагач атакував українські банки, державні та приватні підприємства, медіа, державні відомства. Вірус також уразив комп’ютери підприємств Європи та США.

У Німеччині з грудня 2017 до березня 2018 року тривала хакерська атака на мережі урядових установ — Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони країни. Німецькі спецслужби вважають, що за кібератакою на урядові мережі стоїть Росія.

16 квітня 2018 США та Британія попередили про глобальну кібератаку з боку Росії.

Пов`язані новини