Хакери викрали персональні дані учасників АТО, зламавши комп`ютер підрозділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Хакери викрали персональні дані учасників АТО, зламавши комп`ютер підрозділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Про це повідомляє прес-служба Кіберполіції.

«Сьогодні ми встановили комп’ютер, зламавши який, хакери отримали доступ до всієї інформації, що була розміщена не тільки на даному пристрої, а й в усій локальній мережі підрозділу. Наразі ми проводимо ретельний огляд ураженої техніки», – розповів начальник департаменту кіберполіції Сергій Демедюк.

За його словами, користувач соцмережі під вигаданим ім’ям пропонував завантажити архіви з персональною інформацією учасників АТО.

Тепер поліція перевіряє та визначає шляхи ураження комп’ютера вірусом та встановлює причетних до хакерства.

Нагадаємо, 27 червня комп'ютерний вірус-вимагач атакував українські банки, державні та приватні підприємства, медіа, державні відомства. 

Також повідомлялося, що вірус-вимагач уразив комп’ютери підприємств Європи та США.

У кіберполіції заявили, що вірус Ransom: Win32 / Petya поширювався за допомогою бухгалтерського програмного забезпечення M.E.Doc, розробленого в Україні.

Раніше фахівці із кібербезпеки заявляли, що вірус Petya насправді лише маскується під здирника, і був створений, щоб одразу видаляти всі дані з комп'ютера.

ЧИТАЙТЕ: Нова хакерська атака перед Днем Незалежності: загрози і можливі наслідки.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile