Український кіноглядач не залишиться без найкращих фільмів цьогорічного Каннського кінофестивалю. В українському прокаті з'являться картини Рубена Естлунда, Йоргоса Лантімоса, Мішеля Хазнавічуса та інших.

Найближчою прем'єрою стане картина братів Сефді «Хороші часи» з Робертом Патінсоном, яка з'явиться на екранах 17 серпня.

Картину-переможця фестивалю, «Куб» Рубена Естлунда, можна буде побачити з 14 вересня. Історія розповідає про світ сучасного мистецтва. Голова фестивального журі Педро Альмодовар зазначив, що фільм удостоївся найвищої нагороди «за дослідження диктатури політкоректності». 

Читайте також: Що кажуть критики пор Каннських переможців? 

Нова стрічка режисера Йоргоса Лантімоса («Ікло», «Лобстер») вийде на  екрани 23 листопада. Психологічний трилер «Вбивство священного оленя» розповість про стосунки успішного хірурга і дивакуватого підлітка, а також їхні фатальні наслідки. Головні ролі у картині виконали Колін Фаррелл та Ніколь Кідман.

Також у листопаді українські глядачі зможуть побачити фільм режисера оскароносного «Артиста» Мішеля Хазнавічуса. Його нова картина розповідає про молоді роки лідера французької «нової хвилі» Люка Годара. У кіно з 16 листопада.

Повний список прем'єр шукайте тут.

Нагадаємо, що 70-й Каннський фестиваль пройшов з 13 по 27 травня. Серед переможців фестивалю опинилися фільми «Куб», «Зваблений» та «120 ударів на хвилину». Головні акторські нагороди отримали Гоакін Фенікс та Діана Крюгер.

Поділитись: