Індонезійський хлопець вижив після того, як 49 днів дрейфував у морі без води та їжі.

Індонезійський хлопець вижив після того, як 49 днів дрейфував у морі без води та їжі.

Про це повідомляє Jakarta Post.

19-річний Алді Новел Аділанг працював на стаціонарній пастці для рибальства, до його обов’язків входило слідкувати за тим, аби на дрейфуючій станції для вилову риби горіло світло, яке приваблює рибу.

Раз на тиждень до хлопця приїздив чоловік з компанії-власника риболовецької пастки та привозив Аділангу їжу, воду та паливо для генератора енергії. Увесь інший час хлопець працював на самоті.

У середині липня через сильний вітер та хвилі невелику станцію, на якій був Аділанг, понесло в море. Він відплив від острова Сулавесі близько на 125 кілометрів. На перші дні йому вистачило їжі та води, весь інший час хлопцю довелося ловити рибу самотужки та пити морську воду, пропускаючи її через одяг, аби вона була менш солоною.

Зазначається, що під час дрейфування повз Аділанга проходили близько 10 кораблів, однак жоден не звернув на нього увагу. Врешті його врятувало судно під панамським прапором. Стан здоров’я хлопця в нормі.

Нагадаємо, що влітку 2017 року український студент випадково опинився на батуті у відкритому морі — його хвилями туди віднесло вночі.

Самоназвана прикордонна служба анексованого Росією Криму 5 серпня виявила в Каркинитській затоці надувний батут, на якому знаходився хлопець.

У 19-річного юнака з Херсона, який заснув на батуті і приплив до берегів анексованого Криму, після повернення додому виявили психічний розлад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Студент і море: три доби на батуті мимоволі

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile