УКРАЇНА

Холодницький проситиме про відсторонення з посади глави САП на час розслідування

3 квітня, 2018 13:11
УКРАЇНА/Холодницький проситиме про відсторонення з посади глави САП на час розслідування
Зберегти
Вигляд
lead
Керівник Спеціалізоваої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький проситиме Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів про усунення з посади глави САП на час розслідування.

Керівник Спеціалізоваої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький проситиме Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів про усунення з посади глави САП на час розслідування.

Про це він повідомив перед допитом у Генеральній прокуратурі України, передає кореспондент Громадського.

Він також повідомив, що ГПУ відкрила кримінальне провадження проти нього за підозрою в розголошенні відомостей досудового розслідування.

«Це є легким злочином», – зазначив глава САП і додав, що заперечує звинувачення на свою адресу.

Холодницький додав, що за його інформацією, справа повязана зі спробою дачі хачаба в.о. міністр охорони здоровя Уляні Супрун.

«Це так звана справа про спробу дачі хабара Супрун. Взагалі, наскільки я розумію, там 4 або 5 дисциплінарних фактів, 3 з них грунтуються на справі Супрун», – додав він.

Нагадаємо, 30 березня голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник публічно виступив проти голови САП Назара Холодницького.

Керівник НАБУ звинуватив колегу із САП у розголошенні матеріалів кримінальних справ та перешкоджанні роботи НАБУ. В якості доказів пообіцяв оприлюднити записи розмов Холодницького, які наразі не є публічними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як боротьба з корупцією привела детективів НАБУ в кабінет головного антикорупційного прокурора.

Генеральний прокурор Юрій Луценко вимагає звільнення Холодницького. Генпрокурор та директор НАБУ подали дисциплінарні скарги на Холодницького.

Сам Холодницький повідомив, що піде на допит 3 квітня. Раніше глава САП Холодницький підтвердив, що в його кабінеті знайшли «жучок». Також повідомлялося, що глава САП Холодницький планує йти у відставку до Великодня. 

Пов`язані новини