УКРАЇНА

Кіберполіція прийшла з обшуками до офісу Компартії: вилучена техніка, сайт партії недоступний

19 липня, 2018 16:23
УКРАЇНА/Кіберполіція прийшла з обшуками до офісу Компартії: вилучена техніка, сайт партії недоступний
Зберегти
Вигляд
Кіберполіція разом зі спецпризначенцями з підрозділу «КОРД» провела обшуки в офісі забороненої «Комуністичної партії України» Петра Симоненка.

Кіберполіція разом зі спецпризначенцями з підрозділу «КОРД» провела обшуки в офісі забороненої «Комуністичної партії України» Петра Симоненка.

Як повідомив «Українській правді» речник Національної поліції Ярослав Тракало, правоохоронці в межах обшуку вилучили речові докази.

За його словами, перед цим поліція встановила ІР-адресу та місцерозташування ресурсу з доменом kpu.ua (адреса партії), де поширювалася комуністична символіка, яка заборонена в Україні.

«Під час обшуків поліцейські виявили на комп’ютерах працівників офісу матеріали, які були поширені на сайті kpu.ua. За результатами проведення слідчих дій було вилучено комп’ютерну техніку та змінні носії інформації, які будуть направлені на експертизу», — сказав Тракало.

За його словами, поліція також встановила тих, хто мав доступ до адміністрування сайту «Компартії». Їх опитують правоохоронці.

За цим фактом поліція порушила кримінальну справу за статтею 436-1 Кримінального кодексу (Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів).

Зазначимо, що станом на 16:00 сайт Компартії недоступний.

8 травня співробітники Служби безпеки у Києві та Київській області провели обшуки у керівників забороненої на території України Комуністичної партії. 

Зокрема, у лідера Компартії Петра Симоненка вилучили агітаційні матеріали, спрямовані на насильницьку зміну й повалення конституційного ладу, а також предмети, схожі на пістолет АПС з глушником та 120 патронів до нього.

Пізніше лідера Компартії Симоненка викликали на допит в СБУ.

12 травня СБУ провела 24 обшуки у справі лідера Компартії Симоненка.

Пов`язані новини