Кількість загиблих унаслідок стрілянини в агломерації Мідленд-Одеса штату Техас зросла до семи людей.

Як пише Dallas News, чоловік відкрив вогонь близько 15:00, 31 серпня, коли його авто спробував зупинити офіцер громадської безпеки Техасу. Стрілець убив поліцейського та продовжив рух у напрямку Одеси, застреливши по дорозі ще одну людину. В Одесі нападник захопив поштовий фургон і продовжив стріляти у людей.

Правоохоронці застрелили стрільця коли він поїхав до кінотеатру Одеси. Його ім’я поліція не розголошує. Відомо, що він білий, віком понад 30 років.

Поліція зазначила, що один із потерпілих залишається у важкому стані. Зараз у лікарнях знаходяться 19 поранених.

Зазначимо, що сьогодні, 1 вересня, набрало чинності кілька законів штату, які послаблюють обмеження щодо носіння зброї. Зокрема, дозволяється приходити зі зброєю в церкви, школи та інші громадські місця. 

Нагадаємо, на початку серпня поточного року президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив про необхідність введення смертної кари для людей, винних у масових вбивствах і в злочинах на ґрунті ненависті. Заява пролунала на тлі масового розстрілу у Техасі, внаслідок якої загинули 22 людини. Стрілок — 21-річний молодий чоловік, — перед нападом опублікував в інтернеті маніфест, де розповів про свої расистські та антимігрантські погляди. У тексті виражається ненависть до іспаномовної громади США.

У той же день у штаті Огайо чоловік відкрив стрілянину з гвинтівки 223 калібру, вбивши 9 людей, зокрема, свою сестру.

Поділитись: