Кількість загиблих унаслідок землетрусу та цунамі в Індонезії зросла до 1944
28 вересня біля берегів індонезійського острова Сулавесі стався землетрус магнітудою 7,5. Підземні поштовхи спричинили цунамі.
Станом на ранок 8 жовтня кількість загиблих унаслідок землетрусу та цунамі на Сулавесі зросла до 1944, передає АFP.
Зранку 7 жовтня було відомо про 1763 загиблих, повідомляє Skynews.
Чиновники висловили побоювання, що понад 5 тисяч людей можуть бути зниклими безвісти.
«Цілі райони були поховані під горами бруду та уламків, що ускладнює визначення того, скільки людей відсутні», — наголосили у виданні.
Чиновники намагаються з’ясувати точну кількість людей, які зникли у кількох селах, що були зруйновані внаслідок стихії. Водночас відомо, що влада планує завершити пошуково-рятувальну операцію 11 жовтня.
Зранку 6 жовтня повідомлялося про 1649 загиблих, передає The Washington Post.
За словами представника міністерства внутрішніх справ Індонезії, уряд планує перетворити деякі райони стихійного лиха на острові Сулавесі в масові поховання.
Міністр охорони безпеки Віранто заявив на місцевому телебаченні, що уряд обговорює з місцевими мешканцями та сім’ями жертв можливість припинення пошуку загиблих у таких районах.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Індонезійська стихія: як землетруси й цунамі нищать найбільшу острівну державу світу (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Рятувальники надають допомогу постраждалому внаслідок землетрусу в Індонезії Фото: MAST IRHAM/ EPA-EFE
Станом на ранок 5 жовтня індонезійське Національне управління з ліквідації наслідків стихійних лих повідомляло про 1558 загиблих.
Станом на 12:15 3 жовтня кількість загиблих унаслідок землетрусу та цунамі на індонезійському острові Сулавесі зросла до 1407, повідомили офіційні представники Агенства з питань ліквідації наслідків катастрофи, передає АР.
Станом на ранок 3 жовтня повідомлялося про 1347 загиблих, передавало BBC.Чисельність жертв та потерпілих збільшиться. За попередніми оцінками, 66 тисяч будинків були пошкоджені і майже 62 тисяч людей змушені були евакуюватися. Тисячі людей не можуть повернутися до своїх пошкоджених або зруйнованих житлових будинків, поштовхи продовжуються, йдеться у повідомленні прес-служби управління Верховного комісара ООН з гуманітарних питань.
#Indonesia - #Tsunami and #Earthquake: Following the deadly double catastroph , #UNICEF is working with local authorities to: provide food support to children; provide safe drinking water; put children in shelters; and, to help children recover. v/@unicef_france pic.twitter.com/JNVUzsNcSD
— Kent Page (@KentPage) October 1, 2018
Станом на ранок 2 жовтня була інформація про 1234 жертв стихії, повідомляло АFP.
Як повідомив Громадському заступник директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич, за інформацією МЗС Індонезії станом на 10:00 2 жовтня українців немає серед загиблих та постраждалих внаслідок землетрусу і цунамі.
Удень 30 вересня Національне управлінні з ліквідації стихійних лих Індонезії повідомляло про 832 загиблих, передає BBC.
At least 832 dead in #Indonesia quake-tsunami disaster: official (AFP) #prayforindonesia pic.twitter.com/CQWHOI9tFO
— Vignesh Ponmoni (@VigneshPonmoni) September 30, 2018
Тоді речник агентства зазначив, що територія, яка зазнала руйнувань унаслідок стихії, виявилася більшою, ніж вважали спочатку.
The Waters Have Receded From The 10 Foot Tsunami in Indonesia Triggered By a 7.5 Earthquake.
The Death Toll: 832 With Hundreds More Missing Including Tourist.
Rescue is Now Ordered Around The Clock.
Prayers To All In This Natural Disaster#Palu#Indonesiapic.twitter.com/NaO70SFJjT
— ~Marietta️ (@MariettaPosts) September 30, 2018
Зранку 30 вересня повідомляли про 420 загиблих. Тоді зазначали, що усі загиблі є жителями міста Палу. Повідомлення про збитки від стихії надходять і з інших міст, але про жертви не повідомлялося.
Також в Національному управлінні повідомили, що 10 тисяч людей евакуювали до 50 пунктів тимчасового розміщення.
#BREAKING Death toll jumps to 384 after quake, tsunami in Indonesia's #Sulawesi island: #Indonesia national disaster agency pic.twitter.com/EmDvQFGjUL
— Guy Elster (@guyelster) September 29, 2018
Влада застерігає, що кількість жертв збільшується, оскільки новини надходять з віддалених районів, відрізаних від землетрусу високим цунамі.
Президент Індонезії Джоко Відодо заявив, що військові долучаються до регіону, щоб допомогти пошуково-рятувальним командам дістатися до жертв та знайти тіла.
Деякі урядові літаки з гуманітарною допомогою змогли приземлитися в головному аеропорту Палу, хоча чиновники заявили, що летовище, ймовірно, залишиться закритим для комерційних рейсів протягом декількох днів.
Раніше повідомлялося про 384 загиблих.
20 серпня на індонезійському острові Ломбок стався новий землетрус магнітудою 6.9 балів.
5 серпня на острові Балі та Ломбок в Індонезії стався землетрус магнітудою 7, після якого оголосили про загрозу цунамі. Невдовзі після землетрусу повідомлялось про кількох загиблих, однак вже за кілька годин кількість загиблих унаслідок землетрусу на індонезійському острові Ломбок зросла до 91 людини.
За останніми даними, кількість загиблих унаслідок землетрусу в Індонезії сягнула 436 людей.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Руйнівний землетрус в Індонезії: історія з перших вуст
- Поділитися: