Стало відомо про 412 затриманих на акціях «05.11.17» в Краснодарі, Красноярську, Пермі, Ростові-на-Дону, Саратові, Москві і Санкт-Петербурзі.

Стало відомо про 412 затриманих на акціях «05.11.17» в Краснодарі, Красноярську, Пермі, Ростові-на-Дону, Саратові, Москві і Санкт-Петербурзі.

Про це повідомляє «ОВС-Інфо».

«У Москві затримали 376, в Петербурзі — 13, у Ростові-на-Дону у відділенні перебувають 13 осіб, в Краснодарі — 10, троє в Красноярську і два в Пермі», — йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося про 350 затриманих, серед яких були і неповнолітні.

Раніше повідомлялось, що у центрі Москві на Манежній площі правоохоронці затримали понад 200 людей.

Близько опівдня 5 листопада у Москві на Манежній площі та в районі Тверського бульвару, що у самому центрі міста, правоохоронці затримали кілька десятків людей. Причини затримань — нібито «участь у несанкціонованій акції».

Раніше російський опозиціонер В’ячеслав Мальцев заявляв, що 5 листопада повинні відбутись акції його прибічників.

У жовтні його YouTube-канал «Артпідготовка» визнали екстремістським і заборонили на території Росії. Пізніше ФСБ повідомило про затримання учасників «осередку руху «Артпідготовка». Сам Мальцев не вважає «Артпідготовку» рухом або організацією.

На думку ФСБ учасники «руху Мальцева» готували напади на поліцейських 4 і 5 листопада. У зв'язку з цим в Москві відбулись численні обшуки. До цього сам Мальцев заявляв про затримання понад 100 своїх прибічників.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: