Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що країна змогла «запобігти проникненню» коронавірусу й «утримати стабільність» завдяки «далекоглядному лідерству Центрального комітету» Трудової партії КНДР.

Про це Кім Чен Ин заявив на засіданні Політбюро партії в четвер, 2 липня, повідомляє Центральне інформаційне агентство Північної Кореї (ЦТАК).

Як передає агентство, Кім Чен Ин заявив, що «в подробицях проаналізував протиепідемічну роботу, здійснену за шість місяців національного надзвичайного стану».

Так північнокорейський лідер дійшов висновку, що успіх у подоланні коронавірусу було «досягнено далекоглядним лідерством Центрального комітету» Трудової партії КНДР.

Водночас Кім Чен Ин застеріг, що країні потрібно й надалі бути пильною і «не розслаблятися», оскільки COVID-19 усе ще присутній у сусідніх із Північною Кореєю країнах.

«Він неодноразово попередив, що поспішне послаблення протиепідемічних заходів призведе до невимовної та непоправної кризи», — пише ЦТАК.

За офіційними даними, в Північній Кореї не було виявлено жодного випадку коронавірусу. Водночас країна відома своєю закритістю й цензурою, тож деякі міжнародні оглядачі припускають, що це не відповідає дійсності.

Станом на ранок 3 липня у світі коронавірусною хворобою хворіли або хворіють 10 991 872 людини, з них 6 150 606 — одужали, а 524 176 — померли. Зараз від хвороби лікуються 4 317 090 людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: