Китайська компанія China Zhongyuan Engineering Corporation (CNNC) повідомила, що зацікавилась низкою енергетичних проектів в Україні, зокрема добудовою двох енергоблоків Хмельницької атомної електростанції.

Про це повідомляють у прес-службі Кабінету міністрів України за підсумками зустрічі з представниками китайської компанії.

«Китайська сторона підкреслила потенціал України у сфері енергетики та висловила зацікавленість щодо можливої участі у проекті «Енергетичний міст «Україна — Європейський Союз», добудови енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької АЕС», — йдеться у повідомленні уряду.

Там зазначають, що протягом останніх декількох років провели низку заходів щодо можливого розвитку спільних з Китаєм проектів у сфері атомної енергетики.

Хмельницька АЕС розташована у місті Нетішин, Хмельницької області. Щороку станція виробляє близько 15% всієї електроенергії, що споживається в Україні.

Раніше повідомлялось, що на компанію Енергоатом, яка володіє всіма АЕС в Україні, можуть перекласти всі збитки від продажу електроенергії населенню, зберігши при цьому прибутки компанії «ДТЕК» Ріната Ахметова.

Поділитись: