Китайська залізнична компанія CRCC підписала меморандум з Укрзалізницею, який передбачає спільну роботу для пожвавлення перевезень вантажів з Китаю до Європи через Україну.

Відповідний документ підписали 20 січня за участю міністра інфраструктури України та голова Укрзалізниці, повідомляє прес-служба компанії.

«Зокрема, у рамках підписаного меморандуму сторони планують обмінюватися досвідом та проводити спільні заходи для розвитку залізничного сполучення Китай — Україна та пошуку інвесторів. За словами голови правління, АТ «Укрзалізниця» продовжує розвивати транзитний потенціал України, зокрема завдяки транзитним залізничним маршрутам з Китаю», — повідомляють у прес-службі.

Там зазначають, що Укрзалізниця зацікавилася китайськими локомотивами та розглядає цю компанію як потенційного продавця електровозів.

Раніше в Укрзалізниці повідомляли, що планують купити 40 локомотивів General Electric у 2020 році. Такою у 2020 році Укрзалізниця планує витратити 1,8 мільярда гривень на оновлення локомотивів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile