Державна Укрзалізниця проводить переговори з американською компанією General Electric про постачання наступної партії тепловозів. Розмір партії складе від 20 до 40 одиниць.

Про це повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов, передає прес-служба відомства.

«У General Electric завантажене виробництво, нам потрібно підлаштуватися під їхній графік. Зараз обговорюємо поставку від двадцяти до сорока локомотивів», — повідомив Кравцов.

Він додав, що, ймовірно, Українська компанія отримає нову партію електровозів не раніше 2020 року.

Також Кравцов зазначив, що переговори УЗ з постачальниками електровозів досі тривають і наразі українська компанія все ще не визначилася з майбутнім постачальником.

«Мова йде про обслуговування її у наступні десятиліття, що впливає на ціну. Також важливим питання для нас є фінансування. Ми очікуємо отримати його від країн, де знаходяться компанії, у яких будемо закуповувати техніку. Це — широко розповсюджена практика. Зараз найбільшу активність проявляють Alstom і CRRC», — додав Кравцов.

23 лютого 2018-го Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

11 вересня в Україну прибув перший локомотив американської компанії General Electric. Пізніше повідомлялось, що нові локомотиви планують використовувати на напрямках до Миколаєва, Маріуполя та Мелітополя.

4 лютого 2019 року в Україну прибули всі 30 придбаних у GE локомотивів.

Поділитись: