Життя

Киян попередили про евакуацію авто, які заважатимуть прибиранню снігу

Київміськдержадміністрація
Життя/Киян попередили про евакуацію авто, які заважатимуть прибиранню снігу
Зберегти
Вигляд
Влада Києва закликала мешканців міста за можливості утриматися від поїздок на власних авто у зв’язку із прогнозованою негодою. Також киян закликали не паркувати автомобілі на узбіччях доріг, повідомляє прес-служба Київміськадміністрації.

«У зв’язку із прогнозованим різким зниженням температури повітря та ожеледицею, а також снігопадом та хуртовиною, закликаємо киян за можливості утриматися від поїздок на власних авто, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки та не спричиняти заторів на автошляхах столиці», — йдеться у повідомленні.

Киян попросили не паркувати машини на узбіччях доріг та в непередбачених для цього місцях. «Авто, що заважатимуть проходженню снігоприбиральної техніки, евакуюватимуть», — йдеться у повідомленні.

Фахівці Управління з питань цивільного захисту КМДА закликали киян бути обережними, пересуваючись містом, і рекомендували дотримуватись порад під час ожеледиці.

Раніше повідомлялось, що з початку року у Києві поліцейські зафіксували 6,5 тисяч випадків паркування на місцях для людей з інвалідністю.

У грудні 2017 року Верховна Рада ухвалила закон про реформування сфери паркування транспортних засобів — закон передбачає посилення відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки чи паркування.

Згідно закону, нові правила паркування в Україні запроваджуються з 27 вересня 2018 року.

Відтак, з 27 вересня в Києві почали працювати муніципальні інспектори з паркування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нові правила паркування: чому нічого не змінилося за місяць

Більше про:
# евакуація
# Київ
Пов`язані новини