Киян просять обмежити планові відвідування медзакладів, аби не наражати себе на небезпеку

Під час повітряної тривоги медичний персонал і пацієнти амбулаторних закладів мають перейти до укриття. Будь—які неекстрені медичні маніпуляції припиняються.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

«Будь ласка, не треба зайвий раз наражатися на небезпеку. У разі екстрених випадків усю необхідну допомогу кожен мешканець отримає вчасно та в повному обсязі», — зазначили в КМДА.

Там нагадують, що консультацію лікаря в Києві можна отримати цілодобово за телефоном: 044-235-01-01.

Зазначимо, що 11 жовтня у столиці вже лунала повітряна тривога — з 07:52 до 13:00. ЦНАПи міста почали працювати за 30 хвилин після закінчення повітряної тривоги.

Обстріли Києва

10 жовтня столиця зазнала серії ракетних ударів. Унаслідок одного з ударів пошкоджено будівлю філармонії, музеї Ханенків та Шевченка,Київський національний університет імені Тараса Шевченка та парк Шевченка. Також пошкоджено будівлю бізнес-центру, вікна вокзалу та громадську зупинку.

Крім того, пошкоджено 5 об'єктів критичної інфраструктури, 6 закладів освіти, 5 закладів охорони здоров'я, дві адмінбудівлі тощо.

Серед пошкоджених об'єктів — пішохідно-велосипедний міст, виготовлений із 700 тонн сталі з заводу «Азовсталь» у Маріуполі. Після обстрілу міст тимчасово закриють, хоча під час удару конструкція цієї споруди вистояла.

Унаслідок атаки в Києві загинули 5 людей, ще 51 людина зазнала поранень.