У Києві рейтинг довіри до місцевих політиків і громадських діячів очолюють шоумен Сергій Притула та міський голова столиці Віталій Кличко.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» упродовж 12-16 грудня 2019 року.

35% опитаних довіряють Сергію Притулі, а 39% — не довіряють. Нинішньому міському голові Києва довіряють 35% містян, однак не довіряють 55%.

До трійки лідерів також потрапив журналіст Дмитро Гордон — йому довіряють 32% киян, а не довіряють — 48%.

Колишньому гендиректору «1+1», нині народному депутату від «Слуги Народу» Олександру Ткаченку довіряють 9%, не довіряють — 31%, не знають, хто він — 62%. Зазначимо, що Ткаченко подав декларацію в Національне агентство з питань запобігання корупції, де вказав, що претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації

Згідно з опитуванням, 49% киян не задоволені діяльністю Кличка як міського голови, тоді як 42% респондентів задоволені.

Також кияни побачили поліпшення за останні п'ять років у таких сферах, як: парки та сквери (70%), стан доріг (45%) і громадський транспорт (30%). Водночас жителі столиці вважають, що значно погіршилася ситуація з боротьбою з незаконним гральним бізнесом (38%), незаконними забудовами (48%), паркуванням (49%) і завантаженістю вулиць та заторами (55%).

У межах дослідження протягом 12-16 грудня 2019 року опитали 1000 киян від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Для дослідження використали особисте формалізоване інтерв’ю. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,2%.

Поділитись: