Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Ткаченко подав декларацію в Національне агентство з питань запобігання корупції, де вказав, що претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації.

Відповідна інформація оприлюднена у публічному реєстрі НАЗК.

Так, у декларації за 2018 рік Ткаченко вказав дві квартири в Києві, одна з яких на його дружині, два автомобіля (Land Rover і BMW X5), корпоративні права на «Телерадіокомпанію «Студія 1+1», «Солюшнс», theБабель, «Кінолав», «Книголав», «Квартал ТВ», «1+1 Продакшн» і «А. Т. Трейдинг» (на загальну суму 50,7 млн грн). Він також вказав, що має готівкою понад 300 тисяч доларів і 6,98 млн грн, а на рахунках в банках понад 9 тисяч доларів і 200 тисяч грн.

Ткаченко в етері «Радіо НВ» підтвердив, що претендує на посаду голови КМДА.

Водночас, він наголосив, що рішення про призначення його на цю посаду залишається за президентом України.

Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про столицю», який зокрема передбачає розділення повноважень мера Києва та голови КМДА, створення Київського магістрату, виконавчого органу влади, ліквідацію райдержадміністрацій та створення районних рад. 

Одним з авторів закону є Олександр Ткаченко, депутат від «Слуги народу», якого називають можливим кандидатом на посаду мера Києва.

Нагадаємо, 4 вересня уряд направив президенту подання на звільнення Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації. Сам Кличко називає своє звільнення незаконним.

Ще 24 липня Офіс президента попросив у Кабінету міністрів внести подання на звільнення голови КМДА Віталія Кличка.

Кличка в Офісі президента звинуватили в підконтрольності «смотрящим» та заявили про необхідність розмежувати посади міського голови та очільника КМДА.

Сам Кличко заявив, що розділення посад міськголови та глави КМДА суперечить Конституції. Водночас брати участь у позачергових виборах він готовий.

Поділитись: