Станом на 5 липня до послаблення карантину не готові Київ та ще вісім областей.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Зокрема, наразі Закарпатська область перевищує норму за показником завантаженості ліжок (63,55% за допустимого значення не більше як 50%). Також там вище норми динаміка зростання захворюваності на коронавірус.

У КиєвіВолинськійРівненській, Івано-Франківській та Львівській областях вищою за норму є динаміка виявлених нових випадків. А на Чернігівщині та Одещині населення недостатньо охоплене тестуванням.

Таким чином, до наступного етапу послаблення карантину за епідеміологічними показниками МОЗ готові Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька області.

Нагадаємо, карантин тепер посилюватимуть у регіонах, де:

  • завантаженість ліжок в закладах охорони здоров'я складає понад 50%;
  • середня кількість ПЛР-досліджень та ІФА-тестів менше, ніж 24 на 100 тис. населення протягом тижня;
  • коефіцієнт виявлення випадків коронавірусу понад 11%;
  • показник динаміки зростання випадків COVID-19 понад 10%.

Нагадаємо, з початку епідемії коронавірус в Україні підтвердили у 48 500 людей, з них 21 376 пацієнтів одужали та 1 249 померли від ускладнень. Наразі лікуються 25 875 пацієнтів.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: