У Києві та дев'яти областях України перевищені показники захворюваності коронавірусом, тому в цих регіонах неможливе послаблення карантинних обмежень.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства охорони здоров'я України.

За даними МОЗ, Київ, Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Рівненська, Тернопільська та Чернівецька області не готові до послаблення карантину.

Також у двох регіонах — Закарпатська та Чернівецька області — перевищений показник заповнення ліжок.

Перехід областей до наступного етапу карантину можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям, які показують контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Серед таких критеріїв — інцидентність (кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення) має складати менш як 12 на 100 тис. населення, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, має становити менш як 50%, та охоплення тестуванням повинно бути не нижче за рівень інцидентності — тобто середня кількість тестувань протягом останніх 7 днів має становити понад 12 на 100 000 населення.

За минулу добу, 20 червня, в Україні коронавірусне захворювання COVID-19 виявили у 735 людей. Зокрема зафіксовано 8 летальних випадків, 103 людини — одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: