Станом на 31 травня в Україні 5 областей та Київ не відповідають усім необхідним критеріям, аби мати змогу перейти до другого етапу послаблення карантину.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

У відомстві зазначають, що до послаблення не готові Волинська, Донецька, Львівська, Рівненська та Чернівецька області. Усе через високі показники інцидентності (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення), велику завантаженість ліжко-місць у медзакладах та низьке охоплення населення ПЛР-тестуванням на коронавірус.

Окрім цього у Києві фіксують перевищення норми виявлених випадків захворювання на 100 тисяч людей за останні 7 днів (інцидентності). При дозволеній нормі у 12 випадків, у столиці — 12,2.

Показники для послаблення протиепідемічних заходів станом на 31 травня 2020 рік
Фото:

МОЗ України

Зазначимо, з 1 червня в Україні областям дозволять переходити на 3 етап послаблення карантину.

З початку епідемії в Україні виявили 23 672 випадки інфікування коронавірусом, з них 9 538 пацієнтів одужали, а 708 — померли. За минулу добу в країні виявили 468 нових випадків хвороби.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: