Столичний футбольний клуб «Динамо» повідомив про рішення випалити траву на власному стадіоні імені Лобановського. Не лякайтеся, це зробили лише у фотошопі, аби привернути увагу до проблеми підпалів на полях.

Про це повідомляє прес-служба «Динамо».

«ФК «Динамо» Київ прийняв рішення випалити траву на своєму домашньому полі, аби вона краще росла у наступному сезоні. Ми слідуємо старій добрій традиції палити сухостій, покладаємо на цей процес великі сподівання і рекомендуємо зробити те саме на стадіонах «Олімпійський» та «Арена-Львів». Правда ж маячня? Ми теж так думаємо!», — йдеться у повідомленні.

У такий спосіб кияни хочуть привернути увагу до проблеми підпалів на полях — і йдеться не про футбольні.

У «Динамо» нагадали, що через випалювання сухостою гинуть люди, живцем згоряють тисячі тварин, а також масові підпали є причиною легеневих захворювань.

«Ми закликаємо українців повідомляти в поліцію про випадки підпалів та відмовитися від пагубної традиції для збереження життя, довкілля та здоров'я власних дітей!», — наголошують «біло-сині».

Нагадаємо, цьогоріч лісові пожежі у зоні відчуження Чорнобильської АЕС пошкодили 11,5 тисячі гектарів. А в Житомирській області вогонь знищив десятки будинків.

Загалом від початку року в Україні пожежі знищили 18 тисяч гектарів екосистем.

Поділитись: