Державний готель «Дніпро» у Києві за 1,1 мільярда гривень придбав засновник української кіберкоманди NAVI Олександр Кохановський разом із партнерами. На місці готелю планують зробити простір для кіберспортсменів.

Про це повідомив Олександр Кохановський.

«Перемогу в аукціоні за готель «Дніпро» здобули не російські олігархи, а українські айтішники. Ми перетворимо його на перший готель у світі, повністю підготовлений для кіберспортивних івентів. У ньому будуть не тільки атрибути топового готелю

(ресторани, бари, SPA-зони, і фітнес-центри), а й унікальні кіберспортивні елементи», — зазначив Кохановський.

Там планують створити тренувальні зони, кіберспортивну сцену, номери для професійних гравців тощо.

Нагадаємо, у Києві 15 липня на аукціоні приватизували готель «Дніпро» за 1,1 мільярда гривень при стартовій ціні у 81 мільйон гривень.

Загальна площа готелю становить 12 829 м², яка складається з 12 наземних та одного технічного поверхів, бельетажу і підвалу.

Крім того, перед готелем розташований гостьовий паркінг на 56 паркомісць — земельна ділянка належить акціонерному товариству «Дніпро» на праві постійного користування.

У розпорядженні гостей 186 номерів різних типів, ресторани, бари, SPA-центр і декілька конференц-залів. Також у кімнаті даних будуть доступні аудит фінансової звітності за 2019 рік, техніко-економічне обґрунтування проєкту, юридичний і технічний аналізи.

Олександр Кохановський приблизно 20 років працює в індустрії кіберспорту. У 2009 році він заснував українську кіберспортивну організацію Natus Vincere (Na'Vi). У 2010 році команда вперше в історії кіберспорту виграла три головних турніри за один рік — World Cyber Games, Intel Extreme Masters та Electronic Sports World Cup.

Торік Кохановський запустив платформу DreamTeam, яка набирає та керує кіберспортсменами.

Поділитись: