Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся з офіційною заявою до Офісу генпрокурора, СБУ та ДБР щодо розслідування фактів корупції забудовників, викладених у матеріалах журналістів.

Про це він заявив у відеозверненні, яке опублікував у Facebook.

«Правоохоронці мають розслідувати факти корупції забудовників, викладені у розслідуванні журналістів. Винні мають бути покарані, незалежно від політичного забарвлення», — написав Кличко.

Він уточнив, що звернувся до правоохоронних відомств для того, щоб «розслідування журналістів стало розслідуванням правоохоронців».

Кличко переконує, що спілкувався з журналістами протягом всього розслідування і готовий допомагати з тим, щоб корупціонери були покарані.

Йдеться, ймовірно, про розслідування журналістів Bihus.info, яке опублікували напередодні, 27 червня.

Там журналісти доводять, що в Києві існує будівельна мафія, зав’язана з новим «смотрящим» за Києвом — Віталієм Комарницьким.

Розслідувачі кажуть, що отримали десятки документів та файлів, які були на комп’ютері юриста Комарницького.

«Тут і 6 мільярдів на тендері, які адміністрація Кличка злила фірмі з орбіти Комарницького. І друг Кличка [Віталій] Столар, що мав постійно «забезпечувати політичну підтримку мера», щоб розчищати дорогу для тендерів Комарницького — загалом на 13 мільярдів. І тендер на 16 млн грн, що відійшов компанії... сестри [Миколи] Тищенка», — пишуть у Bihus.info.

Нагадаємо, 3 червня народний депутат від фракції «Слуга Народу» Гео Лерос заявив, що передав докази «топкорупції» у Києві до Національного антикорупційного бюро. Там він якраз розповідав про Комарницького — кума керівника Офісу президента Андрія Єрмака — як «смотрящого» за Києвом.

Поділитись: