Народний депутат від фракції «Слуга Народу» Гео Лерос заявив, що 3 червня передав докази «топкорупції» у Києві до Національного антикорупційного бюро.

Про це він розповів з трибуни парламенту під час засідання Верховної Ради 3 червня.

«Сьогодні о 9 ранку в мене був брифінг біля НАБУ, де я надав безпрецедентні докази топкорупції у місті Києві. Де головою цього ОЗУ є Андрій Єрмак, колега по нашій фракції і його кум, де Денис Комарницький, «смотрящий» за Києвом, направляє всі потоки через Андрія Єрмака, і зараз зосереджуються ці кошти на місцевих виборах», — заявив Лерос.

Він також закликав колег по фракції «перестати підтримувати ці корупційні зв'язки».

«Я б хотів звернутися до цього ОЗУ і сказати, що під вами земля буде горіти. Я посаджу кожного з вас», — додав депутат.

Він також нагадав, що два місяці тому опублікував відеоматеріали, де рідний брат голови Офісу президента Андрія Єрмака Денис нібито торгував державними посадами.

«На сьогодні ніхто не покараний за ці злочини, Андрій Єрмак досі голова Офісу президента», — уточнив Гео Лерос.

Нагадаємо:

  • Правоохоронці відкрили низку кримінальних проваджень через «плівки Єрмака», але лише одне з них стосується саме змісту оприлюднених відео — цю справу порушила Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Решта лише пов'язані з самим фактом публікації компромату на главу ОП.
  • Спочатку справу щодо «плівок Єрмака» перекваліфікували та віддали з НАБУ до поліції. Депутат Гео Лерос, який і оприлюднив плівки, назвав це «зливом» справи. 14 травня стало відомо, що справу передали з поліції до Служби безпеки.
  • В Офісі президента заявили, що розмови на оприлюднених плівках не мають стосунку до реального життя, ніхто з названих людей не був призначений на посади, які обговорювалися. Однак зазначили, що усі факти мають бути перевірені — так само, як і джерела появи плівок і те, хто та з якою метою замовляв стеження.
Поділитись: