Рух по Шулявському шляхопроводу планують відкрити до кінця цього тижня. Його реконструювали з березня 2019 року.

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

«Для того, щоб запустити рух Шулявським шляхопроводом з вулиці Довженка на вулицю Вадима Гетьмана до кінця цього року, будівельники без вихідних працюють і вдень, і вночі. Наприкінці цього тижня ми, як і обіцяли, плануємо відкрити рух транспорту новим мостом», — зазначив Кличко.

На сьогодні конструкцію мосту вже заасфальтували й нанесли на дорожнє покриття тимчасову розмітку.

Нагадаємо, 5 липня 2018 року Київська адміністрація затвердила проєкт реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана.

Затверджений КМДА проєкт передбачав будівництво неповного «чотирилисника» з трьома з'їздами — замість класичних для «чотирилисника» чотирьох. 

Як повідомляла програма Схеми, переможцем тендеру на проведення реконструкції Шулявського мосту стала фірма ТОВ «Північноукраїнський будівельний альянс», яка належить помічнику народного депутата Максима Микитася.

Загальна кошторисна вартість будівництва станом на червень 2018 року становила 830 мільйонів гривень. Однак 7 жовтня 2019 року Кличко підписав розпорядження про перезатвердження проєкту реконструкції Шулявського мосту зі збільшеною до 1,05 мільярда гривень кошторисною вартістю робіт.

Кличко пояснив, що вартість реконструкції Шулявського мосту зросла до 1,05 млрд гривень оскільки у КМДА не розраховували, що доведеться переносити колектор, теплову мережу, які знаходяться біля мосту.

Поділитись: