Кількість загиблих українців унаслідок теракту в готелі Кабула може зрости.

Кількість загиблих українців унаслідок теракту в готелі Кабула може зрости.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає кореспондент Громадського.

«На жаль, є побоювання щодо більшої кількості жертв. Працюємо з американською владою, також наші консули працюють на місці. Висловлюю свої щирі співчуття рідним і близьким», — сказав міністр.

За його словами, громадян України одразу після нападу перемістили на військові бази. Деякі вже повернулися до того ж готелю, де стався теракт, і це було їхнім особистим рішенням. Крім цього, Павло Клімкін додав, що більшість українців у Кабулі наразі перебувають на військовій базі. Проте ймовірно, що до кінця дня частина з них також повернеться в готель.

«На жаль, поки безпека в Афганістані є далекою від того, до чого ми прагнемо», — додав Клімкін.

Клімкін також додав, що якщо будуть українські громадяни, які захочуть виїхати з Кабула — МЗС допоможе в організації дороги додому.

Нагадаємо, що 20 січня у столиці Афганістану Кабулі щонайменше четверо озброєних чоловіків напали на готель Intercontinental.

Місцеві правоохоронні органи повідомили, що загиблими вважаються 18 людей, 14 з яких іноземці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Унаслідок атаки бойовиків Талібану в Кабулі загинули українці: що відомо

Британське медіа ВВС заявило з посиланням на місцеву поліцію, що в Кабулі внаслідок атаки на готель загинуло дев’ять громадян України. У той же час міністр закордонних справ України Павло Клімкін спочатку  повідомив про шістьох жертв атаки. Зранку 22 січня вже поінформувало про сьомого загиблого.

Також стало відомо, що внаслідок атаки бойовиків на готель загинули двоє пілотів української приватної авіакомпанії «Українські крила».

Поділитись: