Гілларі Клінтон, колишня суперниця Дональда Трампа у президентських виборах 2016 року, заявила, що не бажає висуватися на наступні вибори, але «хотіла би бути президенткою».

Про це вона сказала в розмові з журналісткою видання Recode Карою Свішер. На питання про те, чи хоче вона знову висуватися в президенти, Клінтон відповіла: «Ні, ні». Згодом вона зізналася, що не зважаючи на це, бажання бути президенткою США у неї все ж таки лишилося.

«Коли, маю надію, у нас нарешті буде сидіти демократ в Овальному офісі (кабінет президента США — ред.) в січні 2021 року, у нас буде дуже багато роботи. Роботи, виконувати яку я здатна, враховуючи вісім років в Сенаті, дипломатичний досвід. І це буде тяжкою роботою», ― сказала вона.

Однак Клінтон додала, що навіть думати про це не збирається до оголошення результатів проміжних виборів до Конгресу 6 листопада. 

Зазначимо, що президент Трамп повідомив в інтерв'ю каналу Fox News, що не проти знову змагатися з Клінтон на виборах 2021 року.

Гілларі Клінтон була серед тих, кому 23 жовтня надіслали поштою бомбу. Серед інших

отримувачів – мільярдер Джордж Сорос, колишній президент США Барак Обама, телеканал CNN та інші. Бомби надсилали критикам Трампа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бомби у Клінтонів, Обами, «пакунок» для Білого дому та евакуація СNN: що відомо

Також нагадаємо, демократка Гілларі Клінтон, яка програла Дональду Трампу у президентських перегонах, жартома заявила, що хотіла б очолити Facebook у разі такої можливості.

/Лев Коротаєвський

Поділитись: