Громадяни Сполучених Штатів Америки Ігор Фруман і Лев Парнас, які є клієнтами особистого адвоката американського президента Дональда Трампа Рудольфа Джуліані, написали заяву українським правоохоронцям на Ігоря Коломойського.

Як повідомляє «Радіо Свобода», таке рішення громадяни США прийняли після інтерв’ю олігарха програмі «Схеми: корупція в деталях» в якому Коломойський назвав їх «аферистами» і пообіцяв «вивести на світло боже».

Так, Фруман та Парнас вимагають розпочати досудове розслідування щодо можливого вчинення Коломойським «злочину проти життя».

У заяві, яку надала їхній представник в Україні адвокатка Аліна Самарець, зокрема йдеться:

« У зв'язку з погрозами Ігоря Коломойського ми вимушені задля своєї безпеки виїхати з України до свого місця проживання в США, не закінчивши своїх особистих справ в Україні. Таким чином, Ігорем Коломойським вчинено злочин проти життя, а саме: готування до вбивства», — йдеться у документі.

За словами адвокатки, відповідні заяви відправлені на ім’я генерального прокурора України Юрія Луценка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голови Державного бюро розслідувань Романа Труби. Надходження цих заяв у відомствах підтвердили.

Раніше адвокат президента США Джуліані коментуючи повернення Коломойського в Україну, поцікавився, чи олігарха арештують.\

«Щойно він повернувся, він погрожував двом американським громадянам. Представники Коломойського і вороги президента Трампа консультують новообраного президента. Чи буде він заарештований?», — написав Джуліані.

Поділитись: