Адвокат президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа Рудольф Джуліані коментуючи повернення Ігоря Коломойського в Україну, поцікавився, чи олігарха арештують.

Про це він написав в Twitter.

«Щойно він повернувся, він погрожував двом американським громадянам. Представники Коломойського і вороги президента Трампа консультують новообраного президента. Чи буде він заарештований?», — написав Джуліані.

Раніше, Коломойський розповів, що планує найближчі 5 років жити в Україні.

Нагадаємо, літак з Коломойським прибув у Дніпро вночі 16 травня. До цього Коломойський кілька разів заявляв, що повернеться в Україну після інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського. Коломойський прилетів в Україну разом зі співвласником «95 кварталу» Тимуром Міндічем та народним депутатом від партії «Відродження» Андрієм Шипком. Увечері 16 травня він прибув до Києва.

Напередодні у Зеленського запропонували виплатити Коломойському $2 млрд за ПриватБанк «взаємозаліком боргів»

Раніше у розслідуванні «Бенефіціар» журналісти розповідали, що Міндіч і Шипко неодноразово відвідували офіс Коломойського в Ізраїлі напередодні другого туру виборів президента.

Додамо, що нещодавно в Україну також прилетів партнер Коломойського Геннадій Боголюбов.

Нагадаємо, що за декілька днів до виборів суди ухвалили одразу три рішення на користь колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського. Так, 18 квітня — за три дні до другого туру виборів — Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов олігарха Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо неправомірності націоналізації ПриватБанку.

Пізніше Окружний адміністративний суд Києва ухвалив ще одне рішення на користь Коломойського, скасувавши рішення Нацбанку щодо визначення переліку пов’язаних з банком осіб.

20 квітня Печерський суд Києва скасував майнову поруку Коломойського за кредитами, які Національний банк видав ПриватБанку у 2013 році. Загальна сума цих кредитів складає 9,2 мільярда гривень. Згодом Коломойський подав 5 позовів про скасування своїх боргів перед НБУ за поручительством на користь ПриватБанку.

Поділитись: