В Офісі президента Володимира Зеленського підтвердили, що він телефоном поговорив з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

«Ключовим питанням було звільнення полонених військових моряків. Також йшлося про повернення інших українських громадян, які утримуються на території РФ. Крім того, сторони обговорили продовження переговорів у Нормандському форматі», — ідеться у повідомленні.

Раніше про розмову повідомив прес-секретар Путіна. Зазначалося, що бесіда відбулася за ініціативою української сторони.

Раніше повідомлялося, що Путін готовий обговорювати розширення «Нормандського формату» після парламентських виборів в Україні, які відбудуться 21 липня.

Нагадаємо, телеканал бізнес-партнера Віктора Медведчука NewsOne і російський пропагандистський канал «Росія24» планували провести телеміст під назвою «Треба поговорити».

Зеленський назвав анонсований телеміст «дешевим піарходом» і запропонував Путіну провести переговори щодо ситуації на Донбасі у Мінську за присутності лідерів США, Франції, Німеччини та Великої Британії. У Кремлі заявили, що розглянуть пропозицію Зеленського про зустріч з Путіним у Мінську.

Поділитись: