Світ

КНДР приєдналася до південнокорейського часу

5 травня, 2018 14:51
Світ/КНДР приєдналася до південнокорейського часу
Зберегти
Вигляд
Північна Корея скасувала власний часовий пояс та перевела годинники на півгодини вперед, приєднавшись до південнокорейського часу.

Північна Корея скасувала власний часовий пояс та перевела годинники на півгодини вперед, приєднавшись до  південнокорейського часу.

Про це повідомило Центральне телеграфне агентство Кореї (KCNA) з посиланням на указ президії Верховного народного зібрання КНДР.

Починаючи з 5 травня, Пхеньян живе за часовим поясом Південної Кореї (UTC+9). Щоб уніфікувати стандартний час на півночі і на півдні Корейського півострова, 00:00 5 травня в Пхеньяні почалося о 23:30 4 травня.

Різниця у часі між Південною та Північною Кореями становила 30 хвилин.

Як повідомлялося, лідер КНДР Кім Чен Ин заявив, що Північна Корея переведе годинники на 30 хвилин вперед для синхронізації часу з Південною Корею.

Різниця в часі між Північною і Південною Кореєю виникла у 2015 році за рішенням керівництва КНДР — щоб у Пхеньяні був «свій  особливий  час».   

Раніше Південна Корея повідомила про те, що Північна Корея закриє полігон для ядерних випробувань у травні.

Президент США Дональд Трамп обговорив з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном можливі дату та місце проведення зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином.

27 квітня глава КНДР Кім Чен Ин зустрівся з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном у демілітарізованій  зоні.

Лідер КНДР та президент Південної Кореї домовились, що до кінця року підпишуть договір, що формально покладе край Корейській війні, що тривала 1950-1953-го року.

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін запропонував Північній Кореї об'єднати залізничні мережі двох країн.

Кім Чен Ин назвав зустріч «моментом початку нової історії ери і світу». Зустріч стала третьою після закінчення війни в Кореї, проте обидва попередніх саміти відбувалися в Пхеньяні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Хороші речі відбуваються» — Трамп привітав зустріч лідерів КНДР та Південної Кореї

Пов`язані новини