У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася у світі через поширення коронавірусу, Мистецький арсенал вирішив перенести Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» на кінець серпня 2020 року.

Організатори кажуть, що для них це надзвичайно непросте рішення, однак безпека відвідувачів і учасників завжди на першому місці. 

«Ми готові провести «Книжковий Арсенал» цього року. Проте розуміємо, що він не зможе бути таким, яким ми його спланували. Та ми віримо, що він так само потрібний нашим учасникам і нашим відвідувачам. Потрібний не в онлайні, а в реальному житті, в унікальному просторі історичної будівлі Мистецького арсеналу, в його неповторній естетичній книжковій атмосфері», — зазначила координаторка фестивалю Юлія Козловець.

«Тому команда Книжкового Арсеналу продовжує роботу над підготовкою фестивалю. Уточнені дати ми повідомимо додатково. Якщо ситуація знову зміниться, ми будемо змінюватись разом із нею», — додала вона

Попередньо Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» був запланований на 20–24 травня 2020 року. 

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» заснували 2011 року, відбувається він щорічно навесні в музеї «Мистецький арсенал» у Києві. Щороку понад 200 українських видавництв презентують свої видання на виставці-ярмарку.

У 2019 році його відвідали майже 57 тисяч людей, з 30 країн приїхали понад 90 іноземних гостей.

Запрошеними кураторами фокусної теми фестивалю та його окремих програм в різні роки були Оксана Забужко, Сергій Жадан, Андрій Курков, Любов Морозова, Алла Загайкевич та інші.

Поділитись: