УКРАЇНА

КНУ імені Шевченка та КПІ імені Сікорського визнали найкращими університетами в Україні — рейтинг

6 червня, 2018 15:14
УКРАЇНА/КНУ імені Шевченка та КПІ імені Сікорського визнали найкращими університетами в Україні — рейтинг
Зберегти
Вигляд
Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» визнали лідерами визнали найкращими університетами в Україні.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» визнали лідерами визнали найкращими університетами в Україні. 

Про це йдеться у рейтингу «Топ-200 Україна 2018» створеного Центром міжнародних проектів «Євроосвіта», в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

«Попри те, що ці два університети діють дещо в різних сферах суспільства, в національному вимірі за методикою «Топ-200 Україна», у 2018 році вони також отримали дуже близькі значення інтегрального показника, але зі значним відривом віддалилися від групи інших університетів», — йдеться в повідомленні. 

У першій десятці також Харківський національний університет імені Каразіна, Харківський політехнічний інститут, Львівська політехніка, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національний медичний університет імені Богомольця, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Львівський національний університет імені Івана Франка.

На думку укладачів рейтингу, українські виші демонструють швидкий темп розвитку в усіх сферах діяльності. Найбільшим недоліком більшості університетів залишається закритість для суспільства.  Зокрема, понад півсотні ректорів досі не оприлюднили звіти про свою роботу.

Нагадаємо, у 2017 році абітурієнти частіше за все при вступі до університетів обирали спеціальності «Філологія», «Право» та «Менеджмент». На них було подано відповідно 85 526, 74 055 та 59 393 тисяч заяв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вступні коефіцієнти б'ють повз ціль» — експерт з освіти про нововведення для абітурієнтів.

Пов`язані новини