ENRU

Книга про Трампа може призвести до завершення його президентства — автор

Автор книги про Білий дім за часів Дональда Трампа Майкл Волфф вважає, що книга може призвести до «звершення його президентства».

Про це він сказав в інтерв’ю ВВС.

Волфф порівняв ефект від книги «Вогонь і лють: Всередині Білого дому Трампа» з казкою Ганса Кристіана Андерсена «Нове вбрання короля».

«Я думаю, що один із цікавих ефектів книги — чіткий ефект «голого короля». Раптом скрізь йдуть люди і кажуть «О, боже. Це правда, у нього немає одягу», — сказав журналіст.

На його думку, таке підгрунтя стане передумовою для «завершення президентства» Трампа, адже він «не здатний виконувати обов'язки глави держави».

Книга Майкла Волффа «Вогонь і лють: Всередині Білого дому за Трампа» надійшла у продаж у США на початку січня. Уривки з книги були опубліковані 3 січня в New York Magazine. У книзі Вулфф описує інтриги і хаос в адміністрації Трампа на основі 200 інтерв’ю.

Для написання книжки автор, зокрема, взяв коментар у екс-радника Трампа Стіва Беннона, за що президент США розкритикував його.

У книзі також стверджується, що Трамп і його команда не розраховували перемогти на президентських виборах, і результати голосування їх шокували.

ЧИТАЙТЕ: «Вогонь і гнів»: що розповідає скандальна книга про Білий дім.