Політика

Книга про Трампа може призвести до завершення його президентства — автор

7 січня, 2018 10:16
Політика/Книга про Трампа може призвести до завершення його президентства — автор
Зберегти
Вигляд
Автор книги про Білий дім за часів Дональда Трампа Майкл Волфф вважає, що книга може призвести до «звершення його президентства».

Автор книги про Білий дім за часів Дональда Трампа Майкл Волфф вважає, що книга може призвести до «звершення його президентства».

Про це він сказав в інтерв’ю ВВС.

Волфф порівняв ефект від книги «Вогонь і лють: Всередині Білого дому Трампа» з казкою Ганса Кристіана Андерсена «Нове вбрання короля».

«Я думаю, що один із цікавих ефектів книги — чіткий ефект «голого короля». Раптом скрізь йдуть люди і кажуть «О, боже. Це правда, у нього немає одягу», — сказав журналіст.

На його думку, таке підгрунтя стане передумовою для «завершення президентства» Трампа, адже він «не здатний виконувати обов'язки глави держави».

Книга Майкла Волффа «Вогонь і лють: Всередині Білого дому за Трампа» надійшла у продаж у США на початку січня. Уривки з книги були опубліковані 3 січня в New York Magazine. У книзі Вулфф описує інтриги і хаос в адміністрації Трампа на основі 200 інтерв’ю.

Для написання книжки автор, зокрема, взяв коментар у екс-радника Трампа Стіва Беннона, за що президент США розкритикував його.

У книзі також стверджується, що Трамп і його команда не розраховували перемогти на президентських виборах, і результати голосування їх шокували.

ЧИТАЙТЕ: «Вогонь і гнів»: що розповідає скандальна книга про Білий дім.

Більше про:
# Дональд Трамп
Пов`язані новини