Лідеру «Добровольчого руху ОУН» Миколі Коханівському обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту

Лідеру «Добровольчого руху ОУН» Миколі Коханівському обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 20 грудня.

Таке рішення ухвалив Святошинський районний суд Києва, передає кореспондентка Громадського.

Суд також постановив застосувати до обвинуваченого електронні засоби контролю.

«Мої адвокати подаватимуть апеляцію. Я абсолютно не винен у цій ситуації, я захищав себе і дружину. Рішення судді у цій ситуаціі більш менш справедливе», — прокоментував Коханівський.

Нагадаємо, 23 жовтня у Святошинському суді Києва Коханівському намагалися обрати запобіжний захід, однак засідання перенесли на 24 жовтня. Після цього прихильники підозрюваного заблокували залу суду, аби не допустити правоохоронців, які мали відвести Коханівського до ізолятора тимчасового тримання.

У ніч за 23 на 24 жовтня у залі суду правоохоронці застосували газ проти активістів. У відповідь на дії правоохоронців блокувальники зруйнували залу суду і продовжили блокувати приміщення.

Вранці 24 жовтня поліція взяла штурмом заблокований прихильниками Коханівського суд. Під час  штурму представники поліції особливого призначення побили журналіста Громадського Дмитра Реплянчука.

Коханівський підозрюється у тому, що незаконно застосував пневматичну зброю під час сутички.

Що сталося у Святошинському суді та за що судять очільника «Добровольчого руху ОУН» читайте в публікації Громадського. Як розглядають справу Коханівського: барикади в суді, штурм і побиття журналістів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: