Олігарх Ігор Коломойський заявив, що він разом з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим «вболівав» за Володимира Зеленського на виборах, бо вони були проти переобрання чинного президента Петра Порошенка.

Про це Коломойський заявив в інтерв’ю Bihus.Info.

«Ми в постійному спілкуванні, ми вважаємо, що це спільна перемога (програш Порошенка на виборах президента — ред.). У нас немає партнерства щодо вибору Зеленського, є фан-клуб Зеленського, тобто ми вболіваємо за Зеленського. Ми за Юлю (Тимошенко — ред.) вболівали. Ми вболівали проти Петра (Порошенка — ред.)», — сказав він.

Коломойський зазначив, що не знає, коли саме Аваков почав «вболівати» проти Порошенка і коли чинний президент «перейшов Рубікон», але вважає, що це сталося після так званої справи «рюкзаків Авакова», в якій фігурував син міністра Олександр.

Олігарх заявив, що справа «рюкзаків Авакова» була «висмоктана з пальця».

Також Коломойський вважає, що війна на Донбасі є громадянським конфліктом між українцями, який спровокувала Росія.

Нагадаємо, Коломойський заявив, що президент Україні Петро Порошенко є його «маріонеткою».

Також Коломойський підтвердив, що юрист Андрій Богдан, який здійснює юридичний супровід кампанії шоумена Володимира Зеленського, працює його особистим адвокатом.

Згідно з розслідуванням «Схем», Зеленський упродовж 2 років 13 разів літав до Женеви та Тель-Авіва, де мешкає Коломойський.

Поділитись: