Уряд Колумбії почав використовувати безпілотники для знищення рослин, з яких роблять кокаїн.

Уряд Колумбії почав використовувати безпілотники для знищення рослин, з яких роблять кокаїн.

Про це повідомляє ВВС.

Дрони навантажують гербіцидами — хімічними препаратами, що використовуються для боротьби з небажаною рослинністю. Ними будуть знизувати коку — рослину, з якої виробляють кокаїн. Наркотик витягують зі свіжого листя коки.

Президент країни Іван Дуке віддав перевагу викорастанню саме дронів у боротьбі з кокою, аби попередити помилкове знищення сусідніх сільськогосподарських культур.

Американське видання The Wall Street Journal повідомляє, що Колумбія уклала угоду з компанією Fumi Drones SAS, яка поставила країні дрони та навчила поліцію ними користуватися.

Фахівці стверджують, що дрони вже знищили близько 90% коки на кожні 0,4 гектари землі під час випробувань в одній з провінцій Колумбії.

Раніше в Аргентині спалили 400 кілограмів кокаїну, знайденого в російському посольстві.

22 лютого в Аргентині правоохоронці виявили на території російського посольства у Буенос-Айресі 12 валіз з кокаїном. У валізах було 360 пакетів загальною вагою в 389 кг. Вартість партії оцінили в 50 млн євро.

За словами міністерки безпеки Буллріч, наркотики через дипмісію відправлялися в Європу і Росію. До перевезення залучали п'ятьох людей, одна з яких — співробітник посольства.

Уперше про зберіганння наркотиків у посольстві повідомив посол Росії в грудні 2016. Тієї ж ночі оперативники замінили наркотики на борошно й вбудували у валізи датчики GPS, за допомогою яких відстежували їхнє розташування та переміщення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кокаїнова справа»: про контрабанду наркотиків з Аргентини в Росію

Поділитись: