Колишній чемпіон світу з боксу у важкій вазі Леннокс Льюїс пообіцяв своєму колишньому супернику, а нині міському голові Києва Віталію Кличку приїхати до української столиці

Колишній чемпіон світу з боксу у важкій вазі Леннокс Льюїс пообіцяв своєму колишньому супернику, а нині міському голові Києва Віталію Кличку приїхати до української столиці на світовий боксерський конгрес WBC.

Про це повідомляє прес-служба Кличка.

«Віталій — мій друг, я його дуже поважаю. І обов‘язково приїду незабаром до Києва, раз він мене запросив», — сказав Льюїс у Лондоні на своєму вечорі, на який завітав Кличко.

Відкриття конгресу WBC відбудеться в Києві 1 жовтня.

«Ми з Леноксом приятелюємо, спілкуємося. І я радий, що він відвідає Київ. Конгрес WBC- велика щорічна подія в світовому боксі і вперше вона відбудеться в Україні. До нашого міста приїдуть зірки боксу, промоутери, менеджери — ті, хто творив і творить історію світового боксу», — сказав київський міський голова.

6 липня прес-секретарка Кличка Оксана Зинов’єва повідомила, що міський голова Києва, чемпіон світу WBC Віталій Кличко восени може провести бій із Льюїсом. За її словами, і Кличко, і Льюїс давно закінчили кар'єру, тому говорити про поєдинок в класичному розумінні не зовсім коректно.

Повідомлялось, що бій між двома чемпіонами стане частиною благодійного аукціону. 

Пізніше Леннокс Льюїс заявив, що команда Кличка не зв'язувалась з ним щодо бою у Києві.

Останній бій між Кличком та Льюїсом відбувся 21 червня 2003 року. Тоді цей поєдинок визнали «боєм десятиліття в суперважкій вазі».

Бій зупинили лікарі через розсічення у Кличка. Тоді Леннокс пообіцяв Кличку матч-реванш, однак вже за кілька місяців оголосив про завершення кар’єри.

Віталій Кличко в минулому — боксер-професіонал, який виступав у важкій ваговій категорії. Він є володарем титулів «Почесний» і «Вічний» чемпіон світу з боксу в версією WBC. Кличко є також колишнім чемпіоном світу з боксу серед професіоналів за версіями WBO (1999-2000), за версією журналу The Ring (2004-2005) і WBC (2004-2005, 2008-2013). Крім того, українець є екс-чемпіоном Європи з боксу серед професіоналів за версією EBU.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile