Колишній чемпіон світу з боксу у важкій вазі Леннокс Льюїс заявив, що команда Віталія Кличка не зв'язувались з ним щодо ймовірного виставкового бою у Києві.

Колишній чемпіон світу з боксу у важкій вазі Леннокс Льюїс заявив, що команда Віталія Кличка не зв'язувались з ним щодо ймовірного виставкового бою у Києві.

Про це повідомляється на офіційному сайті Всесвітньої боксерської ради (WBC).

WBC зв'язалась із Ленноксом і екс-чемпіон повідомив: «Вони (команда Кличка, — ред.) не зв'язалися зі мною щодо виставкового бою з Віталієм».

Нагадаємо, 6 липня прес-секретарка Кличка Оксана Зинов’єва повідомила, що міський голова Києва, чемпіон світу WBC Віталій Кличко восени може провести бій із Льюїсом.

Повідомлялось, що бій між двома чемпіонами стане частиною благодійного аукціону.

Громадське намагалось зв'язатись із Зинов'євою для уточнення інформації, однак вона не відповідала на дзвінки.

Останній бій між Кличком та Льюїсом відбувся 21 червня 2003 року. Тоді цей поєдинок визнали «боєм десятиліття в суперважкій вазі».

Бій зупинили лікарі через розсічення у Кличка. Тоді Леннокс пообіцяв Кличку матч-реванш, однак вже за кілька місяців оголосив про завершення кар’єри.

Віталій Кличко в минулому — боксер-професіонал, який виступав у важкій ваговій категорії. Він є володарем титулів «Почесний» і «Вічний» чемпіон світу з боксу в версією WBC. Кличко є також колишнім чемпіоном світу з боксу серед професіоналів за версіями WBO (1999-2000), за версією журналу The Ring (2004-2005) і WBC (2004-2005, 2008-2013). Крім того, українець є екс-чемпіоном Європи з боксу серед професіоналів за версією EBU.

Поділитись: