Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила обвинувальний акт колишньому народному депутату від «Народного фронту» Миколі Мартиненку

Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила обвинувальний акт колишньому народному депутату від «Народного фронту» Миколі Мартиненку, якого підозрюють у заволодінні майном держпідприємства «НАЕК Енергоатом».

Про це повідомив адвокат Мартиненка Ігор Черезов, передає «Українська правда».

«Залишилися ще два або один підозрюваний, якому ще не вручили обвинувальний акт. Коли усім вручать обвинувальний, відразу справа попрямує до суду», – пояснив адвокат.

За словами Черезова, прокурор просив Мартиненка підписатися під тим, що йому вистачило часу для ознайомлення зі справою. До підпису, заявив адвокат, прокурор не хотів віддавати обвинувальний акт. Мартиненко зі свого боку писав листи про відмову в ознайомленні з матеріалами.

Як додав Черезов у Facebook, Мартиненка та його адвоката затримала озброєна охорона без пояснення причин, коли ті намагалися вийти з будівлі Національного антикорупційного бюро.

«Відео утримання Мартиненка Н.В., невстановленими особами, сьогодні, при виході з НАБУ, у нас є», — заявив Черезов.

20 квітня 2017 року екс-депутата Миколу Мартиненка затримали у справі про розкрадання $17 мільйонів. 22 квітня суд відмовився заарештувати Мартиненка і віддав його на поруки депутатам та міністрам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мартиненко користувався ботами для викривлення суспільної думки — САП. 

У липні 2017 суд Швейцарії дозволив передати Україні всю інформацію про банківські рахунки панамської фірми Мартиненка

У серпні Мартиненку дозволили залишати Київську область, а грудні йому дозволили виїжджати за кордон.

25 жовтня стало відомо, що Мартиненку повідомили про підозру у заволодінні майном «Енергоатома».

Поділитись: