УКРАЇНА

Командувач Об'єднаного оперативного штабу Наєв пояснив, чому отримував гроші з анексованого Криму

20 березня, 2018 19:45
УКРАЇНА/Командувач Об'єднаного оперативного штабу Наєв пояснив, чому отримував гроші з анексованого Криму
Зберегти
Вигляд
Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв пояснив, що отримав кошти від брата, який живе в анексованому Криму. Гроші він отримав як частину спадку.

Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв пояснив, що отримав кошти від молодшого брата, який живе в анексованому Криму. Гроші він отримав як частину спадку.

Про це Наєв повідомив в інтерв'ю «Укрінформу».

«Ще перед війною, у 2012 році, за часів мирної України, батьки запропонували нам з братом заповісти квартиру. У жовтні 2013 року мій батько помер. Ми з братом ухвалили спільне рішення щодо заповіту, за яким з часом він має мені виплатити половину вартості квартири», — ідеться в повідомленні.

Наєв пояснив, що не укладав жодних угод з братом, адже це «родинні справи». «Згодом, у 2016-му та у 2017 роках він передав мені дві суми, в еквіваленті по 5 тисяч американських доларів. Тобто, ці кошти, де-факто, не є «дарунком», — пояснив він.

Командувач пояснив, що вказав ці кошти в електронній декларації.

«Інколи я дзвоню туди, в Крим, щоб, наприклад, привітати зі святами, і ці дзвінки ні для кого не є таємницею», — зазначив Наєв.

Президент Петро Порошенко 16 березня призначив командувачем Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва — першого заступника командувача Сухопутних військ Збройних сил України.

Згідно з декларацією Наєва, його офіційна зарплата у 2016 році склала близько 270 тисяч гривень. На початку 2018 року він отримав «грошовий подарунок» від Максима Івановича Наєва в розмірі 140 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу: хто такий Сергій Наєв

Пов`язані новини