Командування операції Об’єднаних сил вирішило залишити дію карантину для людей, які перетинають лінію розмежування на Донбасі та в'їжджають на підконтрольну уряду України територію.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Оперативно-військового управління Східного регіонального управління Держприкордонслужби.

Там розповіли, що українці і надалі зможуть перетнути лінію розмежування лише за згоди на проходження 14-денної самоізоляції або обсервації (ізоляція у місцях, визначених владою), з використанням єдиного електронного сервісу «Дій вдома».

Винятком з правила є лише абітурієнти, які їдуть складати ЗНО (наразі залишилися лише додаткові сесії).

22 липня уряд продовжив дію адаптивного карантину з 1 серпня до 31 серпня. Своєю постановою він також вніс деякі зміни до правил перетину лінії розмежування на Донбасі та адмінмежі з Кримом.

Планувалося, що норму про самоізоляцію або обсервацію для людей, які їдуть на підконтрольну уряду територію України, скасують. Тепер командування ООС вирішило цього не робити.

Водночас такого ж рішення щодо адмінмежі з анексованим Кримом наразі немає, відтак вже з 1 серпня українці зможуть перетинати її без цих обмежень. 

Поділитись: