УКРАЇНА

Комітет Ради направив Парубію подання на зняття недоторканності з Лозового

6 липня, 2017 11:57
УКРАЇНА/Комітет Ради направив Парубію подання на зняття недоторканності з Лозового
Зберегти
Вигляд
Комітет Верховної Ради з питань регламенту вважає подання на зняття депутатської недоторканності з депутата «Радикальної партії» Андрія Лозового недостатньо обґрунтованим, але комітет направив його до голови парламенту Андія Парубія

Комітет Верховної Ради з питань регламенту вважає подання на зняття депутатської недоторканності з депутата «Радикальної партії» Андрія Лозового недостатньо обґрунтованим, але комітет направив його до голови парламенту Андрія Парубія.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

«Комітет вважає, що подання є законно вмотивованим, однак є недостатньо обґрунтованим. Комітет ухвалив рішення направити зазначене подання голові Верховної Ради», — заявив виконувач обов'язків голови комітету Павло Пинзеник.

Після надходження голові парламенту він вирішить, чи виносити це подання на розгляд депутатів.

Як повідомлялося, Лозовий просив зняти з нього депутатську недоторканність в рамках подання Генеральної прокуратури про притягнення його до кримінальної відповідальності.

19 травня Луценко повідомив, що під час перевірки електронних декларацій ГПУ, САП і НАБУ підготували подання до Ради на зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів: Геннадія Бобова, Євгена Дейдея та Андрія Лозового.

Того ж дня Лозовий заявив, що вважає намір Луценка зняти з нього депутатську недоторканність політичною розправою і не збирається їхати з України. 

Торік депутат Андрій Лозовий задекларував 186 пляшок колекційного вина, 8 картин, кілька годинників та меблі 19 століття.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини