Комітет Верховної Ради рекомендував парламенту розглянути по суті подання генпрокурора щодо зняття недоторканності з народного депутата від «Опозиційного блоку» Дмитра Колєснікова

Комітет Верховної Ради рекомендував парламенту розглянути по суті подання генпрокурора щодо зняття недоторканності з народного депутата від «Опозиційного блоку» Дмитра Колєснікова.

Про це повідомляє «Українська правда».

За словами генпрокурора Юрія Луценка, депутата підозрюють у зловживанні владою.

Згідно з поданням Луценка, Колєсніков у 2012 році, перебуваючи на посаді голови Агентства держмайна України підписав документи, за якими стало можливим відчуження нерухомості. Йдеться про корпуси державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади» у Дніпрі.

Генпрокурор стверджує, що треті особи після відчуження майна розпродали з нього станки, які мали використовуватися для оборонно-промислового виробництва.

Сам Колєсніков з адвокатами заперечують слова Луценка та заявляють, що відчуження майна було відповідно до рішення влади Дніпра.

Раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс подання до Верховної Ради щодо притягнення до кримінальної відповідальної депутата Вілкула. Того ж дня генпрокурор просив Раду притягнути до кримінальної відповідальності депутата Колєснікова.

Дмитро Колєсніков у період з 24 грудня 2012 року по 2 березня 2014 року обіймав посаду голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Поділитись: