Гірничо-металургійна група «Метінвест» зацікавлена придбати металургійні заводи у Європі.

Гірничо-металургійна група «Метінвест» зацікавлена придбати металургійні заводи у Європі.

«Дійсно, ми плануємо подати оферту на придбання трьох металургійних заводів компанії ArcelorMittal у Румунії, Македонії та Італії», — повідомили Громадському в прес-службі «Метінвест Холдінгу».

Раніше іноземні ЗМІ повідомляли, що «Метінвест» може подати заявку на ці підприємства спільно з італійською компанією Marcegaglia.

7 травня 2018 року теперішній власник цих заводів, корпорація ArcelorMittal, отримала дозвіл антимономольних органів Єврокомісії на придбання металургійного комбінату Ilva (Італія).

За це ArcelorMittal має продати кілька інших виробничих активів. Зокрема, ArcelorMittal Piombino (Італія), ArcelorMittal Galati (Румунія), ArcelorMittal Skopje (Македонія), ArcelorMittal Ostrava (Чехія), ArcelorMittal Dudelange (Люксембург), а також виробничі лінії в Бельгії.

«Метінвест» має два прокатних заводи в Італії та по одному в Великій Британії та Болгарії.

«Метінвест» — міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна компанія, що володіє 24 підприємствами в Україні, Європі та США й здійснює видобування руди та вугілля, виробництво коксу та металургійної продукції. Минулого року чистий прибуток компанії склав 617 мільйонів доларів.

Раніше повідомлялось, що «Метінвест» Ахметова купує криворізький завод.

Крім цього, у 2017 році Ахметов залишився найбагатшою людиною України. Його статки оцінили у $3,1 млрд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ахметов та Фірташ в суді вирішуватимуть, хто з них поверне «Укртелеком» державі.

Поділитись: