Група «Метінвест» Ріната Ахметова повідомила про закриття на карантин своїх двох металургійних заводів в Італії та про ймовірне обмеження роботи українських металургійних комбінатів.

Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Заводи Ferriera Valsider та Metinvest Trametal закриють на вимогу італійської влади до 3 квітня. За цей період обсяги виробництва на них можуть знизитися до 40 тисяч тонн.

«Група не виключає, що уряд Італії може накласти додаткові обмеження на роботу підприємств металургійної галузі, при яких обмеження на проведення всіх основних або частини операційних процесів на заводах Ferriera Valsider та Metinvest Trametal буде продовжено», — зазначають у «Метінвесті».

Окрім закриття італійських заводів, «Метінвест» розглядає обмеження у роботі українських металургійних комбінатів «Азовсталі», «Запоріжсталі» та «ММК імені Ілліча».

Зокрема, компанія розглядає призупинку роботи доменної печі №3 на «Азовсталі», перенесення запуску доменних печей №4 на «ММК ім. Ілліча» та №4 на «Азовсталі» з квітня на травень. На «Запоріжсталі» також можуть перенести дату запуску доменної печі №5.

«Остаточні рішення щодо запуску печей в роботу будуть ухвалюватися, виходячи з наявності замовлень у квітні та актуальної ситуації у світі», — наголошують у компанії Ахметова.

Зазначимо, що компанія «Метінвест» — міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна компанія, що володіє 24 підприємствами в Україні, Європі та США й здійснює видобування руди та вугілля, виробництво коксу та металургійної продукції.

Власником 71,24% акцій компанії є група «СКМ» Ріната Ахметова, ще 23,76% акцій належать компанії депутата Вадима Новинського.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-19 у всьому світу зросла до 859 556 людей. Зокрема, 178 300 людей одужали і 42 332 померли.

Лідерами за кількістю захворювань є США — 189 510, Італія — 105 792 та Іспанія — 95 923.

Поділитись: