Компанія Group DF, яка керує активами українського олігарха Дмитра Фірташа, повідомила, що оскаржить рішення кіпрського суду, який наклав арешт на її активи на загальну суму 46 мільйонів доларів.

«Запровадження даних обмежувальних заходів ніяк не впливає на роботу бізнесів групи компаній ні в Україні, ні за кордоном. На сьогодні підприємства Group DF продовжують працювати у нормальному режимі», — повідомили у прес-службі компанії Фірташа, передає «Інтерфакс-Україна».

Там також підкреслили, що обмежувальні заходи кіпрського суду є тимчасовими та компанія залишається власником арештованих активів.

Нагадаємо, що 16 січня стало відомо, що кіпрський суд наклав арешт на активи компанії Дмитра Фірташа за позовом російського державного банку «ВТБ».

Зазначимо, що Дмитро Фірташ є однією з найбагатших людей України. Зокрема, йому належать майже всі українські облгази, підприємства металургійного комплексу та інші великі компанії. Наразі Фірташ перебуває в Австрії, де тривають судові процеси щодо його екстрадиції до США.

Поділитись: