Компанія «Спіріт Фінанс», яку пов'язують з групою «Приват» Ігоря Коломойського, виграла у суді у «Південного гірничо-збагачувального комбінату» Ріната Ахметова 1,3 мільярда гривень.

Про це повідомляє Finbalance з посиланням на рішення Господарського суду Дніпропетровської області.

Зазначається, що кошти компанія з групи «Приват» хотіла відсудити в межах отримання дивідендів від «Гірничо-збагачувального комбінату», які мали надійти у 2017 році. Однак тоді ці дивіденди компанія Ахметова не заплатила. Загальна сума, яку мала отримати компанія Коломойського складала 1,17 мільярда гривень. Однак за 2 роки на цю суму нарахували пеню та інфляційні витрати.

Напередодні заступниця голови ПриватБанку повідомила, що компанії, пов’язані з Коломойським, винні ПриватБанку 240 мільярдів гривень.

Раніше стало відомо, що через пов’язані з Коломойським офшорні компанії з ПриватБанку виводили 470 мільярдів доларів протягом 2006-2016 років. Такі дані наведено у позові ПриватБанку проти Коломойського у США.

23 травня стало відомо, що ПриватБанк подав позов проти Ігоря Коломойського до суду у США. У коментарі до позову, прес-служба банку повідомила, що у позові хоче стягнути з Коломойського «кілька сотень мільйонів доларів».

Зазначимо, що паралельно між ПриватБанком та Коломойським тривають судові позови у Високому суді Лондона. 20 грудня 2017-го Високий суд Лондона вирішив арештувати активи Коломойського і Боголюбова у всьому світі на суму понад $2,5 млрд.

Поділитись: