Компанія GEEP Canada, яка є партнером Apple, викрала та перепродала ґаджети, які мали б піти на утилізацію. Через це Apple подала на неї до суду.

Про це повідомляє видання The Logic. 

З 2015 по 2017 роки компанія GEEP отримала пів мільйона девайсів від Apple для того, щоб утилізувати їх. Однак, як з’ясувалося, компанія цього не зробила — ба більше, ці ґаджети пішли на продаж.

В Apple з’ясували, що 18% з них все ще під’єднані до інтернету — тобто ними активно користуються. Компанія провела аудит складів канадської GEEP і виявила, що девайси зберігають у зоні, яка недоступна для камер безпеки, а серійні номери були приєднані до серверів Apple.

Сама GEEP не заперечує, що ґаджети вкрали, але зазначила, що це могли зробити деякі її співробітники. Apple стверджує, що відповідальними за утилізацію були старші менеджери компанії.

Apple подала позов до суду, щоб з’ясувати, хто винен, та повернути увесь прибуток, який, ймовірно, отримала канадська компанія — 2,27 мільйона доларів. 

Чому це небезпечно

Гарантувати безпеку девайсів, які підлягають утилізації, не може жодна компанія. Як правило, вони не відповідають стандартам якості або безпеки. Якщо знову почати користуватися такими ґаджетами, це може спричинити серйозні проблеми з безпекою, включаючи дефекти електроніки чи акумулятора.

Поділитись: