Американський виробник одягу Patagonia закриє всі свої магазини на день на знак підтримки Міжнародного маршу за клімат, що відбудеться 20 вересня.

Про це повідомила генеральна директорка компанії Роуз Маркаріо.

«Кліматична криза — це проблема, яка зачіпає нас усіх: наше здоров’я та витрати. Заперечення зміни клімату несе руйнівні наслідки для людського життя», — зазначила Маркаріо.

Бренд Patagonia відомий своїм екологічним підходом до виробництва речей та активною політикою в галузі сталого розвитку.

Також не будуть працювати в знак підтримки маршу за клімат такі компанії, як WordPress, Kickstarter та Tumblr, пише Fast Company.

Водночас компанія Amazon офіційно буде працювати в день маршу, але сотні співробітників планують взяти вихідний та взяти участь в акціях за клімат.

20 вересня до Міжнародного маршу за клімат також приєднаються активісти в 20 українських містах.

Нагадаємо, Марші за клімат розпочала 16-річна школярка Грета Тунберг. Вона пропускала школу щоп’ятниці, починаючи з серпня 2018 року, а натомість виходила на одиночні пікети біля будівлі шведського парламенту, вимагаючи вжити заходів для запобігання глобальному потеплінню. Така акція стала початком рух Fridays for Future. Відтоді до нього долучилися понад мільйон молодих людей з усього світу.

23 вересня 2019-го екоактивістка планує взяти участь у кліматичному саміті ООН у Нью-Йорку.

Поділитись: